Стрічка-серпянка - 48мм x 45м - для швів та тріщин DRYWALL

48-50-100мм
- В наявності
- Код: FT4845
239 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
+380 (96) 863-88-80
- +380 (44) 334-45-61Київ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На нашому сайті є обмеження мінімального замовлення.
Для купівлі на меншу суму, скористайтеся сайтом Rozetka.ua
ПЕРЕЙТИ НА РОЗЕТКА
Стрічка серпянка армуюча для швів HPX Drywall Jointing Tape — це міцна, еластична самоклеюча стрічка зі скловолокна для зміцнення сухих гіпсових швів та усунення тріщин на стелі та стінах перед текстуруванням та оздобленням.
- Підходить для гіпсокартону, ГКЛ, ОСБ та ДСП, бетонних та оштукатурених поверхонь
- Підходить для примикань віконних та дверних коробок до стін
- Запобігає тріщинам
- Дуже сильна, але тонка
- Проста в застосуванні
- Швидкий та ідеальний результат
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HPX |
| Країна виробник | Бельгія |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина (m) | 45 м |
| Якість | професійна |
| Матеріали | ДСП, бетон, гіпсокартон, дерево, цегла, метал, пластик, поліпропілен, поліетилен, штукатурка |
| Носій | склотканина |
| Поверхні | гладкі, шорсткі |
| Продукт | DRYWALL |
| Міцність на розрив | основа 260 Н/25мм, качок 550 Н/25мм |
| Середовище застосування | всередині приміщення |
| Сфери застосування | Будівництво та ремонт |
| Тип завдання | Малярні роботи |
| Тип з'єднання | довгострокове |
| Товщина (мм) | 0.26 мм |
| Ширина (m) | 48 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 239 ₴





