Продавець ОТС-Україна розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
195 відгуків
вул. Старокиївська 10Г, БЦ Vector, Київ, Україна
+380 (96) 863-88-80
+380 (44) 334-45-61

HPX 14000 - антистатична, для термодруку та термоізоляції, поліамідна стрічка

HPX 14000 - антистатична високотемпературна клейка стрічка (скотч), призначена для ізоляції в умовах високих температур. Завдяки поліамідній основі та силіконовому клею стрічка   не деформується при нагріванні до 150-360 ° С.

Стрічка широко застосовується у виробництві електроніки як термоізолятор для плат та їх елементів при пайці хвилею припою, термоповітряними або інфрачервоними паяльними станціями, а також як електричний ізолятор у трансформаторах, електродвигунах, генераторах, котушках та т. п.   Популярна у мікроелектроніці та високих технологіях, де потрібні термостійкість та зносостійкість.

  • Не залишає слідів при видаленні.
  • Не плавиться, забезпечуючи прекрасну тепловіддачу поверхні.
  • Стійка до впливу розчинників.
  • Відмінний діелектрик.

 

Приклади застосування:

 

Електроніка:

  • Маскування зон плат при травленні
  • Захист компонентів від статичної електрики

Виробництво побутової техніки:

  • обмотка якоря електродвигунів.

Виробництво сувенірної рекламної продукції:

  • закріплення трафарету при термопереносі зображень на кераміку, скло та метал.

3D - друк:

  • захист платформи під виробом.

 

Інструкція по застосуванню:

 

  1. Приклеюйте при температурі від +15 до +30 ˚С
  2. Поверхня повинна бути чистою, сухою та знежиреною. Для знежирення застосовуйте ізопропіловий спирт.
  3. Після нанесення, максимально сильно притисніть стрічку рукою на 2 секунди для активації клейового шару.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner