HPX Barrier Tape - 50мм x 50м - сигнальна стрічка для огородження територій

50-100м
- Немає в наявності
- Код: B5050
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
+380 (96) 863-88-80
- +380 (44) 334-45-61Київ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На нашому сайті є обмеження мінімального замовлення.
Для купівлі на меншу суму, скористайтеся сайтом Rozetka.ua
ПЕРЕЙТИ НА РОЗЕТКА
Високоякісна червоно-біла бар'єрна стрічка використовується для тимчасового огородження аварійних ділянок дороги, території проведення ремонтних або будівельних робіт, а також інших зон обмеження доступу (напр.: ділянок торгових залів, складських приміщень, прибудинкових та господарських територій)
- Яскрава, помітна з далекої відстані.
- Не вигорає, зберігає яскравість фарби та міцність під дією сонячних променів до 1 року.
- Міцна, стійка до тертя, не дряпається.
- Не втрачає міцності під впливом навколишнього середовища. Стійка до старіння.


Гарантуємо заявлену
довжину рулонів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | НРХ |
| Країна виробник | Бельгія |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Біло-червоний |
| Межа міцності на розрив | 50 Н/25мм |
| Носій | поліетилен 30 мікрон |
| Товщина (мм) | 0.03 мм |
| Вологостійкість | середня |
| УФ стійкість | середня |
| Сфери застосування | Промисловість, Будівництво та ремонт, Універсальна |
| Якість | професійна |
| Хімічна стійкість | середня |
| Середовище застосування | всередині і зовні приміщення |
| Тип завдання | Обмеження доступу, Підвищення видимості об'єктів |
| Max температура експлуатації | 60 град. |
| Ширина (mm) | 50 мм |
| Min температура експлуатації | -30 град. |
| Довжина (m) | 50 м |
- Ціна: Ціну уточнюйте










