HPX UV - 19мм х 25м - УФ-стійка малярська стрічка для зовнішніх робіт

19-25-38-50мм
- Немає в наявності
- Код: MU1925
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
+380 (96) 863-88-80
- +380 (44) 334-45-61Київ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На нашому сайті є обмеження мінімального замовлення.
Для купівлі на меншу суму, скористайтеся сайтом Rozetka.ua
ПЕРЕЙТИ НА РОЗЕТКУ
Професійна малярна стрічка, стійка до УФ (до 14 днів) та атмосферного впливу. Застосовується для нескладних зовнішніх робіт, захисту віконних профілів, фарбування в кілька кольорів. Також рекомендована для внутрішніх робіт, де поверхні знаходяться під впливом УФ та вологи. Стійка до температури до 60°С
- Водостійка
- Забезпечує чіткий край.
- Добре адаптується до більшості форм поверхонь.
- При видаленні не рветься та не залишає слідів клею.
- Сумісна з більшістю фарб.
- Добре приклеюється до металу, скла, пластику, дереву, гуми, бетону та інших фасадних поверхонь.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HPX |
| Країна виробник | Бельгія |
| Користувацькі характеристики | |
| Max температура експлуатації | 60 град. |
| Вологостійкість | середня |
| Довжина (m) | 25 м |
| Якість | професійна |
| Колір | Синій |
| Матеріали | бетон, метал, пластик, резина, скло |
| Початкова адгезія | низька |
| Носій | крепований папір |
| Відносне подовження | 8.0% |
| Поверхні | гладкі, шорсткі |
| Підкладка (лайнер) | Немає |
| Міцність на розрив | 96 Н/25 мм |
| Сила адгезії | 4,9 М/25 мм |
| Сила на зсув | 3.5 |
| Середовище застосування | всередині і зовні приміщення |
| Сфери застосування | Будівництво та ремонт |
| Тип завдання | Фасадні роботи |
| Тип клею | акриловий |
| Тип з'єднання | короткострокове |
| Товщина (мм) | 0.15 мм |
| УФ стійкість | висока |
| Хімічна стійкість | середня |
| Ширина (m) | 19 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



