HPX SAFETY GRIP - 25мм х 18м, напівпрозора самоклеюча стрічка проти ковзання

25-50мм, 5-18м
- В наявності
- Код: SC2518
839 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
+380 (96) 863-88-80
- +380 (44) 334-45-61Київ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На нашому сайті є обмеження мінімального замовлення.
Для купівлі на меншу суму, скористайтеся сайтом Rozetka.ua
HPX SAFETY GRIP призначена для використання на гладких поверхнях (плитка, камінь, скло, метал), які стають слизькими під впливом вологи, снігу та морозу. Використання стрічки усуває ризик травмування людей внаслідок падіння.
Стрічка рекомендована до використання в громадських місцях, торгових та бізнес центрах, закладів громадського харчування та дозвілля, приватних будинках та інших приміщеннях з потенційним ризиком.
- Відмінно клеїться на плитку, камінь, скло, метал, дерево, створюючи міцне з'єднання. Не відклеюється під впливом тертя взуття.
- Може використовуватися як всередині, так і зовні приміщень.
- Не втрачає міцності з'єднання при попаданні масел, води та миючих засобів.
- Стійка до морозів.
- Для гладких поверхонь.
- Приклеювати при плюсовій температурі!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | НРХ |
| Країна виробник | Бельгія |
| Користувацькі характеристики | |
| Max температура експлуатації | 50 град. |
| Min температура експлуатації | 5 град. |
| Вологостійкість | висока |
| Довжина (m) | 18 м |
| Якість | професійна |
| Клейкі боку стрічки | Одностороння |
| Колір | Прозорий |
| Матеріали | кераміка, керамограніт, наливна підлога, паркет, плитка |
| Початкова адгезія | середня |
| Носій | ПВХ |
| Поверхні | гладкі |
| Підкладка (лайнер) | біла силіконізований папір |
| Межа міцності на розрив | 59 H/25мм |
| Сила адгезії | 15 Н/25 мм |
| Сила на зсув | 2.6 |
| Середовище застосування | всередині і зовні приміщення |
| Сфери застосування | Додому та офіс, Громадські установи |
| Тип завдання | Антиковзання |
| Тип клею | акриловий |
| Товщина (мм) | 0.9 мм |
| УФ стійкість | висока |
| Хімічна стійкість | висока |
| Ширина (mm) | 25 мм |
- Ціна: 839 ₴


