Антигравійна плівка HPX - 100мм х 2м - для автомобіля, прозора

100-150мм
- В наявності
- Код: PP1002
819 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
+380 (96) 863-88-80
- +380 (44) 334-45-61Київ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На нашому сайті є обмеження мінімального замовлення.
Для купівлі на меншу суму, скористайтеся сайтом Rozetka.ua
ПЕРЕЙТИ НА РОЗЕТКУ
Прозора самоклеюча антигравійна плівка захищає уразливі частини автомобіля від відколів та подряпин, викликаних агресивним впливом зовнішнього середовища (напр., попаданням гравію).
- забезпечує непомітну захист на довгий час;
- відмінно захищає фарбу від відколів та подряпин;
- використовується для захисту фар, порогів, переднього та заднього бамперів, краю капота, дверних ручок та інших місць, що піддаються механічним впливам у процесі використання автомобіля;
- не жовтіє під впливом УФ випромінювання;
- витримує миття під високим тиском;
- видаляється, не залишаючи слідів клею та не пошкоджуючи поверхню;
- ОЕМ якість (якість відповідає заводському оригіналу).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НРХ |
| Країна виробник | Бельгія |
| Колір | Прозорий |
| Тип | Прозора |
| Користувацькі характеристики | |
| Max температура експлуатації | 85 град. |
| Min температура експлуатації | -15 град. |
| Вологостійкість | висока |
| Довжина (m) | 2 м |
| Якість | професійна |
| Клейкі боку стрічки | Одностороння |
| Матеріали | метал, пластик |
| Початкова адгезія | висока |
| Носій | ПУ плівка |
| Відносне подовження | > 250% |
| Поверхні | гладкі |
| Підкладка (лайнер) | папір з поліетиленовим покриттям |
| Межа міцності на розрив | 250 Н/25мм |
| Міцність на розрив | > 30 Н/мм2 |
| Сила адгезії | 17 Н/25мм |
| Сила на зсув | 10 Н/25мм |
| Середовище застосування | всередині і зовні приміщення |
| Сфери застосування | Автотранспорт, авторемонт |
| Тип завдання | Захист від механічних впливів |
| Тип клею | акриловий |
| Тип з'єднання | довгострокове |
| Товщина (мм) | 0.19 мм |
| Товщина плівки | 140 микрон |
| УФ стійкість | висока |
| Хімічна стійкість | висока |
| Ширина (mm) | 100 мм |
- Ціна: 819 ₴




