FM204 - 6мм х 25м - двостороння спінена стрічка підвищеної щільності

- В наявності
- Код: FM2040625GT
54,90 ₴/рулон
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
+380 (96) 863-88-80
- +380 (44) 334-45-61Київ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
FM204 - монтажна стрічка (скотч) підвищеної щільності, призначена для монтажу панелей, а також довгострокового монтажу деталей.
Підходить для зовнішнього застосування. Витримує високі та низькі температури. Стійка до вологи та УФ променів. Хімічно стійка.
Стрічка широко використовується для з'єднання металевих конструкцій, для монтажу пластикових елементів на металеві конструкції, монтажу панелей та декоративних елементів. Замінюючи механічні способи кріплення, покращує естетичний вигляд виробу.
Матеріали:
Пластик, метал, скло, грунтований бетон, грунтоване дерево. Матеріали можуть склеюватися між собою в будь-якому поєднанні.
Приклади застосування:
Виробництво реклами:
- обшивка металевих конструкцій пластиковими листами (лайтбокси).
Холодильна промисловість:
- монтаж панелей у холодильній промисловості.
Інструкція по застосуванню:
- Приклеюйте при температурі від +15 до +30˚С
- Поверхня повинна бути чистою, сухою та знежиреною. Для знежирення застосовуйте ізопропіловий спирт.
- Після нанесення, максимально сильно притисніть стрічку рукою на 2 секунди для активації клейового шару та залиште на 24 години для досягнення максимальної адгезії.
| Основні | |
|---|---|
| Термін зберігання | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Виробник | Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max температура експлуатації | 80 град. |
| Min температура експлуатації | -20 град. |
| Вид скотча | Двосторонній |
| Вологостійкість | висока |
| Довжина (m) | 25 м |
| Якість | промислова |
| Клейкі боку стрічки | Двостороння |
| Матеріали | метал, пластик, скло |
| Початкова адгезія | висока |
| Носій | поліетиленова піна |
| Щільність основи | 100 кг/м3 |
| Поверхні | гладкі, шорсткі |
| Підкладка (лайнер) | поліетилен низької щільності |
| Сила адгезії | 30 Н/25 мм |
| Середовище застосування | всередині і зовні приміщення |
| Сфери застосування | Додому та офіс, Реклама і поліграфія, Будівництво та ремонт |
| Тип завдання | Монтаж без свердління |
| Тип клею | акриловий |
| Тип з'єднання | довгострокове |
| Товщина | 1 мм |
| УФ стійкість | висока |
| Рівень навантаження | важкі |
| Хімічна стійкість | висока |
| Ширина (mm) | 6 мм |
- Ціна: 54,90 ₴/рулон

