PA650 - 6мм х 33м - антистатична полиимидная стрічка 200°С

- В наявності
- Код: PA6500633AS
161,96 ₴/рулон
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
+380 (96) 863-88-80
- +380 (44) 334-45-61Київ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одностороння антистатична стрічка на основі поліімідної плівки з силіконовим клеєм, що напівпроводить, для високотемпературної маскування та зрощування на різних поверхнях.
Ця ESD стрічка захистить певні ділянки друкованої плати, де електростатичний розряд може призвести до збою в роботі електронних компонентів.
ПЕРЕВАГИ
- висока міцність на розрив;
- висока адгезія;
- висока діелектрична міцність;
- надійна та довговічна ізоляція;
- витримує до 200°С
- видаляється, не залишаючи залишків клею;
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Напруга пробою | 5,2 |
| Носій: | полиимидная плівка |
| Відносне подовження | 50% |
| Міцність на розрив | 9 кгс/25мм |
| Сила адгезії | 1-5 #14/см |
| Температура експлуатації | Від 0°C до + 60°C |
| Температури, допустимі короткостроково | 200°C на 2ч |
| Тип клею | Силіконовий |
| Стійкість до розчинників | 30 хв. |
| Ширина/довжина | 6мм х 33м |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 0.065 мм |
- Ціна: 161,96 ₴/рулон

