PTFE стрічка 260°С - 13 x 10m - високотемпературна ізоляційна

- В наявності
- Код: TF1831310
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
+380 (96) 863-88-80
- +380 (44) 334-45-61Київ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрічка з політетрафторетіленової (ПТФЕ) плівки з силіконовим клеєм призначена для високотемпературної ізоляції та ізоляції, де потрібні низьке тертя, антипригарні властивості та нетоксичність. Застосовується в процесах затвердіння композитних матеріалів, при виробництві двигунів та трансформаторів, в автомобільній та аерокосмічній промисловості
- Термостійка, витримує температури до 260°С
- Хороша хімічна стійкість
- Поверхня з низьким тертям та антипригарним покриттям
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 10 м |
| Ширина | 13 мм |
| Товщина | 0.083 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Носій: | Тефлонова ПТФЕ плівка |
| Відносне подовження | 100-150% |
| Міцність на розрив | 7 кг/25 |
| Сила адгезії | 10 #14/см |
| Температури, допустимі короткостроково | 200°C на 2ч |
| Тип клею | Силіконовий |
| Хімічна стійкість | хороша |
- Ціна: Ціну уточнюйте

