FL200 - 6мм х 50м - двостороння плівкова стрічка

- Немає в наявності
- Код: FL2000650
15,30 ₴/рулон
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
+380 (96) 863-88-80
- +380 (44) 334-45-61Київ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двостороння плівкова стрічка загального призначення для гладких поверхонь з високою початковою та кінцевою адгезією. Відмінно клеїться до поверхонь з металу, скла, пластику.
Приклади застосувань:
- Загальні призначення
- Фіксація килимових покриттів
- Виготовлення виробів ручної роботи
- Декорування
| Основні | |
|---|---|
| Термін зберігання | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (m) | 50 м |
| Ширина (mm) | 6 мм |
| Max температура експлуатації | 60 град. |
| Min температура експлуатації | -10 град. |
| Вид скотча | Двосторонній |
| Вологостійкість | низька |
| Клейкі боку стрічки | Двостороння |
| Матеріали | метал, пластик, скло |
| Початкова адгезія | висока |
| Носій | Поліпропіленова плівка (BOPP) |
| Поверхні | гладкі |
| Підкладка (лайнер) | силіконізований папір |
| Сила адгезії | 8 Н/25мм |
| Середовище застосування | всередині приміщення |
| Сфери застосування | Додому та офіс, Мистецтво і творчість, Торгівля і мерчендайзинг, Універсальна |
| Тип завдання | Тимчасова фіксація, Склеювання деталей, Укладання підлогового покриття |
| Тип клею | каучуковий |
| Товщина | 135 мм |
| УФ стійкість | низька |
| Рівень навантаження | легкі |
| Хімічна стійкість | низька |
- Ціна: 15,30 ₴/рулон

