Clean Removal - 38мм х 33м - стрічка для запаковки об'єктів для малярних робіт

38-50мм
- В наявності
- Код: CR3833
219 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
+380 (96) 863-88-80
- +380 (44) 334-45-61Київ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На нашому сайті є обмеження мінімального замовлення.
Для купівлі на меншу суму, скористайтеся сайтом Rozetka.ua
ПЕРЕЙТИ НА РОЗЕТКУ
Захисна стрічка з ПВХ зі спеціальним клейовим шаром для пакування об'єктів перед фарбуванням. Забезпечує надійний захист поверхонь, не підтікає, витримує фізичний вплив і не залишає слідів. Використовується для фіксації захистного покриття для підлоги, маскування рам, плінтусів, сходів. Не рекомендується використовувати зі склом.
Також використовується для тимчасової фіксації, збірної упаковки або захисту виробів від механічних впливів при виробництві і транспортуванні.
- Не залишає слідів клею при видаленні при використанні до 6 тижнів.
- Має високу адгезію, надійно тримається
- Стійка до фізичного впливу, тертя. Забезпечує надійний захист від підтікань фарби або води
- Приклеюється до металу (у т. ч. сталь), пластику, дереву.
- Зручна у використанні, відривається вручну.
- Стійка до вологи, УФ випромінювання (кілька днів).
- Витримує температури до 60°С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НРХ |
| Країна виробник | Бельгія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max температура експлуатації | 60 град. |
| Min температура експлуатації | 0 град. |
| Вологостійкість | середня |
| Довжина (m) | 33 м |
| Клейкі боку стрічки | Одностороння |
| Матеріали | дерево, метал, пластик |
| Початкова адгезія | низька |
| Носій | ПВХ |
| Поверхні | гладкі, шорсткі |
| Межа міцності на розрив | 100 Н/25мм |
| Сила адгезії | 2 Н/25мм |
| Сила на зсув | 1.5 |
| Середовище застосування | всередині приміщення |
| Сфери застосування | Будівництво та ремонт |
| Тип завдання | Паковання об'єктів |
| Тип клею | каучуковий |
| Товщина (мм) | 0.12 мм |
| УФ стійкість | середня |
| Хімічна стійкість | низька |
| Ширина (mm) | 38 мм |
- Ціна: 219 ₴



