HPX HSA 32125 - 6мм x 12м - прозора акрилова двостороння клеюча стрічка 3.0 мм

- В наявності
- Код: 321250612
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- +380 (44) 334-45-61Київ
HPX HSA 32125 – це товста високоміцна акрилова стрічка (скотч) для довгострокового скріплення деталей, які експлуатуються всередині та зовні приміщення. Стрічка замінює механічні кріплення (заклепки, металовироби та т.п.), а також рідкі клеї, «рідкі цвяхи» та інші види постійного кріплення.
Завдяки товщині стрічка ідеально гасить вібрацію, звукоїзолює та герметизує, може використовуватися на нерівних та грубих поверхнях. Стрічка перекриває нерівності поверхні до 1,5 мм.
Стрічка стійка до погодних умов, УФ випромінювання, старіння та призначена, в першу чергу, для важко навантажених з'єднань.
Особливість акрилових стрічок HPX в тому, що вони видаляються з поверхні без залишків клею та не пошкоджуючи саму поверхню.
Матеріали:
Метал, пластики, композит, дерево, скло. Матеріали можуть склеюватися між собою в будь-якому поєднанні.
Приклади застосування:
Промисловість:
- виробництво броньованого скла;
- виробництво жароміцних склопакетів;
- склейка скла (завдяки прозорості практично не впливає на зовнішній вигляд виробу).
Структурне скління:
- структурне скління, створення оптично прозорих конструкцій, де стрічка застосовується як основний монтажний елемент, так і для попереднього монтажу або герметизації з'єднання.
Інструкція по застосуванню:
- Приклеюйте при температурі від +15 до +30˚С
- Поверхня повинна бути чистою, сухою та знежиреною. Для знежирення застосовуйте ізопропіловий спирт.
- Після нанесення, максимально сильно притисніть стрічку рукою на 2 секунди для активації клейового шару та залиште на 24 години для досягнення максимальної адгезії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НРХ |
| Країна виробник | Бельгія |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max температура експлуатації | 120 град. |
| Min температура експлуатації | -30 град. |
| Вологостійкість | висока |
| Витримує вагу | 4.5 кг/25мм2 |
| Довжина (m) | 12 м |
| Якість | промислова |
| Клейкі боку стрічки | Двостороння |
| Матеріали | дерево, композит, метал, пластик, скло |
| Початкова адгезія | висока |
| Носій | акрил |
| Щільність основи | 900 кг/м3 |
| Поверхні | гладкі, шорсткі |
| Підкладка (лайнер) | ПЕ плівка червоного кольору |
| Сила адгезії | 44.1 |
| Сила на зсув | 7,8 кгс/см2 |
| Середовище застосування | всередині і зовні приміщення |
| Сфери застосування | Промисловість, Будівництво та ремонт |
| Термін зберігання | 12 мес |
| Тип завдання | Звуко - і шумоізоляція, Монтаж без свердління, Склеювання деталей |
| Тип клею | акриловий |
| Тип з'єднання | довгострокове |
| Товщина | 3 мм |
| УФ стійкість | висока |
| Рівень навантаження | екстремальні |
| Хімічна стійкість | висока |
| Ширина (mm) | 6 мм |
| Основні атрибути | |
| Вид скотча | Двосторонній |
- Ціна: Ціну уточнюйте

