НРХ 17400 - 6мм x 50м - тонка плівкова двостороння клеюча стрічка

- В наявності
- Код: 174000650
28,91 ₴/рулон
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
+380 (96) 863-88-80
- +380 (44) 334-45-61Київ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
HPX 17400 - стрічка на плівковій основі, широко застосовувана в таких галузях, як поліграфія, приладобудування, виготовлення POP дисплеїв.
Завдяки синтетичному каучуковому клею HPX 17400 забезпечує моментальне склеювання та демонструє чудові результати при складанні коробок та упаковок.
Склеювані матеріали:
ламінований та металізований картон, пенокартон, тонкі пластики, папір, фанера, пофарбовані поверхні, скло, фольга. Матеріали можуть склеюватися між собою в будь-якому поєднанні.
Приклади застосування:
Поліграфія, мерчендайзинг та реклама:
- складання коробок, упаковок з картону, ламінованого картону, пластику;
- виготовлення реклами, рекламних стендів;
- поклейка плакатів, постерів;
- застосовується в багетних майстерень;
- монтаж планок, власників, цінників та табличок.
Інструкція по застосуванню:
- Приклеюйте при температурі від +15 до +30С.
- Поверхня повинна бути чистою, сухою та знежиреною. Для знежирення застосовуйте ізопропіловий спирт.
- Після нанесення, максимально сильно притисніть стрічку рукою на 2 секунди для активації клейового шару та залиште на 24 години для досягнення максимальної адгезії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НРХ |
| Країна виробник | Бельгія |
| Користувацькі характеристики | |
| Max температура експлуатації | 70 град. |
| Min температура експлуатації | -40 град. |
| Вид скотча | Двосторонній |
| Вологостійкість | низька |
| Витримує вагу | 4.07 кг/25мм2 |
| Довжина (m) | 50 м |
| Якість | професійна |
| Клейкі боку стрічки | Двостороння |
| Матеріали | папір, картон, пластик, скло, фанера, фольга |
| Початкова адгезія | висока |
| Носій | ПП плівка |
| Щільність основи | - |
| Поверхні | гладкі |
| Підкладка (лайнер) | Біла силіконізований папір 80 г/м2 |
| Сила адгезії | 40 Н/25 мм |
| Сила на зсув | 3,8 кгс/см2 |
| Середовище застосування | всередині приміщення |
| Термін зберігання | 12 мес |
| Сфери застосування | Промисловість, Реклама і поліграфія |
| Тип завдання | Монтаж без свердління, Склеювання деталей |
| Тип клею | каучуковий |
| Тип з'єднання | довгострокове |
| Товщина | 0.08 мм |
| УФ стійкість | низька |
| Рівень навантаження | середні |
| Хімічна стійкість | середня |
| Колір | Прозорий |
| Ширина (mm) | 6 мм |
- Ціна: 28,91 ₴/рулон

