32127 Листовий скотч двосторонній акриловий HSA товщина 1.0 мм 240 мм х 350 мм прозорий

- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: OTS32127240350
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- +380 (44) 334-45-61Київ
HPX HSA 32127 – це високоміцна акрилова стрічка (скотч) для довгострокового скріплення деталей, які експлуатуються всередині та зовні приміщення. Стрічка замінює механічні кріплення (заклепки, металовироби та т.п.), а також рідкі клеї, «рідкі цвяхи» та інші види постійного кріплення.
HPX HSA 32127 може використовуватися на нерівних та злегка шорстких поверхнях. Стрічка перекриває нерівності поверхні до 0,5 мм.
Стрічка стійка до погодних умов, УФ випромінювання, старіння та призначена, в першу чергу, для важко навантажених з'єднань.
Особливість акрилових стрічок HPX в тому, що вони видаляються з поверхні без залишків клею та не пошкоджуючи саму поверхню.
Матеріали:
Метал, пластики, дерево, скло. Матеріали можуть склеюватися між собою в будь-якому поєднанні.
Приклади застосування:
Мерчендайзинг та реклама:
- виробництво POS-матеріалів, дисплеїв, торгового обладнання;
- монтаж реклами в місцях продажів;
- тимчасове розміщення реклами, де в подальшому її необхідно видалити без сліду, наприклад, реклама на побутовій техніці;
- монтаж та збірка світлових коробів.
Автомобілі:
- кузовний ремонт автомобілів (монтаж молдингів, емблем, накладок);
- монтаж датчиків в автомобілі, в т.ч. датчиків дощу.
Промисловість:
- застосування в якості прозорого силіконового ущільнювача та герметизації між стеклами при монтажі скляних перегородок;
- вклейка скла в меблевий профіль, приклеювання декоративних елементів, табличок до скляних дверей, виробництво меблів зі скла;
- кріплення ролетів, жалюзі.
Інструкція по застосуванню:
- Приклеюйте при температурі від +15 до + 30˚С
- Поверхня повинна бути чистою, сухою та знежиреною. Для знежирення застосовуйте ізопропіловий спирт.
- Після нанесення, максимально сильно притисніть стрічку рукою на 2 секунди для активації клейового шару та залиште на 24 години для досягнення максимальної адгезії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HPX |
| Країна виробник | Бельгія |
| Товщина | 1 мкм |
| Тип | Прозора |
| Користувацькі характеристики | |
| Термін зберігання | 26 мес |
| Тип клею | акриловий |
| Початкова адгезія | висока |
| Сила адгезії | 26 Н/25 мм |
| Колір | Прозорий |
| Носій | спінений акрил |
| Клейкі боку стрічки | Двостороння |
| Матеріали | бетон, дерево, кераміка, метал, пластик, плитка, скло |
| Вид скотча | Двосторонній |
| Вологостійкість | висока |
| УФ стійкість | дуже гарна |
| Рівень навантаження | екстремальні |
| Хімічна стійкість | дуже гарна |
| Сфери застосування | Додому та офіс, Промисловість, Реклама і поліграфія, Торгівля і мерчендайзинг |
| Середовище застосування | всередині і зовні приміщення |
| Щільність основи | 900 кг/м3 |
| Підкладка (лайнер) | поліетилен низької щільності |
| Тип з'єднання | довгострокове |
| Тип завдання | Монтаж без свердління, Склеювання деталей |
| Поверхні | гладкі, шорсткі |
| Ширина (mm) | 240 мм |
| Min температура експлуатації | -40 град. |
| Сила опору зрушенню | 4,5 кг/см2 |
| Сила опору статичному навантаженні | 1000g/3,23см2 протягом 7 днів при 23 °C 500g/3,23см3 протягом 7 днів при 80 градусів |
| Стійкість до розчинників | середня |
| Довжина | 350 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Мінімальне замовлення: 90 шт.

