HPX 18211 - 6мм x 50м - двухсторонняя клеящая лента на паперовій основі

- В наявності
- Код: 182110650
20,95 ₴/рулон
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
+380 (96) 863-88-80
- +380 (44) 334-45-61Київ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
HPX 18211 - стрічка на нетканій (паперовій) основі з акриловим адгезивом. Стрічка призначена для суцільної ламінації з подальшою обробкою (висічкою, вирубкою тощо). Чудово працює на металізованих поверхнях.
Стрічка демонструє високу початкову липкість та високу адгезію до різних матеріалів, хорошу стійкість до розчинників.
Рветься руками, без застосування додаткових інструментів. Зручна для ручних операцій.
Матеріали:
папір, пластик, картон, скло, фольга, спінені матеріали (поліетилен, каучук, поліуретан). Матеріали можуть склеюватися між собою в будь-якому поєднанні.
Приклади застосування:
Промисловість
- створення клеяться матеріалів
Поліграфія
- склеювання паперу та картонів
- складання коробок, упаковок з паперу та картонів
- монтаж плакатів
- створення самоклеючих зображень для нанесення кольорового піску
Інструкція по застосуванню:
- Приклеюйте при температурі від +15 до +30С
- Поверхня повинна бути чистою, сухою та знежиреною. Для знежирення застосовуйте ізопропіловий спирт.
- Після нанесення, максимально сильно притисніть стрічку рукою на 2 секунди для активації клейового шару та залиште на 24 години для досягнення максимальної адгезії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НРХ |
| Країна виробник | Бельгія |
| Термін зберігання | 12 міс |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max температура експлуатації | 100 град. |
| Min температура експлуатації | -20 град. |
| Вид скотча | Двосторонній |
| Вологостійкість | середня |
| Витримує вагу | 1.83 кг/25мм2 |
| Довжина (m) | 50 м |
| Якість | промислова |
| Матеріали | папір, картон, металізовані поверхні, пластик |
| Початкова адгезія | середня |
| Носій | неткане полотно |
| Щільність основи | 80 г/м2 |
| Поверхні | гладкі, шорсткі |
| Підкладка (лайнер) | Гірчична силіконізований папір 80 г/м2 |
| Сила адгезії | 18 |
| Сила на зсув | 4,08 кгс/см2 |
| Середовище застосування | всередині і зовні приміщення |
| Сфери застосування | Промисловість, Реклама і поліграфія |
| Тип завдання | Ламінація, Склеювання деталей |
| Тип клею | акриловий |
| Тип з'єднання | довгострокове |
| Товщина | 0.1 мм |
| УФ стійкість | висока |
| Рівень навантаження | легкі |
| Хімічна стійкість | висока |
| Ширина (mm) | 6 мм |
| Основні атрибути | |
| Клейкі боку стрічки | Двостороння |
- Ціна: 20,95 ₴/рулон

