HPX TAF TAPE 6205 - 50мм х 25м - посилена армована стрічка для тактичних завдань

- В наявності
- Код: 62050
559 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
+380 (96) 863-88-80
- +380 (44) 334-45-61Київ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HPX 6205 - високоякісна посилена армована стрічка на тканинній основі - виручить практично в будь-якій ситуації, де потрібно відремонтувати пошкодження поверхні. Для тактичних завдань, тимчасового та постійного ремонту, бандажування, кріплення під час походів та експедицій в екстремальних умовах.
- Дуже липка та міцна, не рветься та не розтягується при натягуванні.
- Відривається вручну.
- Водонепроникна, стійка до погодних умов, до іржі, фізичним навантаженням та тертя.
- Витримує температуру до 80°С.
- Застосовується всередині та зовні приміщень.
- Відмінно приклеюється до тканин, пластику, скла, плівок, кераміці, металу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | НРХ |
| Країна виробник | Бельгія |
| Характеристики | |
| Ширина (mm) | 50 мм |
| Товщина (mm) | 0,3 |
| Тип клею | суміш натурального каучука та синтетичної смоли |
| Температура, допустима короткочасно | 80С |
| Сила адгезії | 28 Н/25 мм |
| Межа міцності на розрив | 200 Н/25мм |
| Відносне подовження | 12.0% |
- Ціна: 559 ₴


