HPX 18300 EXPO TAPE - 15мм x 25м - тканинна двостороння стрічка для "червоних доріжок"

- В наявності
- Код: 183001525
96,17 ₴/рулон
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- +380 (44) 334-45-61Київ
Високоякісна двостороння стрічка на основі текстилю для тимчасового монтажу всіх типів килимових покриттів на будь-які поверхні, в тому числі дуже грубі та нерівні.
Легко видаляється з поверхні вручну, не залишаючи слідів клею при видаленні. Рекомендована для використання в виставкових центрах та інших локаціях, де килимове покриття укладається на короткий час та залишки клею при демонтажі покриття небажані.
Основне застосування: монтаж виставкових стендів, підлогових покриттів, в тому числі "червоних доріжок". Також стрічку можна застосовувати для монтажу заготовок на фрезерному, друкованому та формувальному обладнанні.
Матеріали:
Килимові покриття, лінолеум, пластики, метал, скло.
Приклади застосування:
Проведення заходів:
- Тимчасовий монтаж підлогового покриття
- монтаж доріжок на будь-які поверхні, включаючи паркет, керамограніт та т.д.
Мерчендайзинг та реклама:
-
Тимчасовий монтаж реклами
Реклама та поліграфія:
-
Фіксація заготовок на фрезерному верстаті
Інструкція по застосуванню:
- Приклеюйте при температурі від +15 до +30˚С
- Поверхня повинна бути чистою, сухий та знежиреної. Для знежирення застосовуйте ізопропіловий спирт.
- Після нанесення, максимально сильно притисніть стрічку рукою на 2 секунди для активації клейового шару та залиште на 24 години для досягнення максимальної адгезії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НРХ |
| Країна виробник | Бельгія |
| Товщина | 0.23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max температура експлуатації | 80 град. |
| Min температура експлуатації | -30 град. |
| Вид скотча | Двосторонній |
| Вологостійкість | низька |
| Довжина (m) | 25 м |
| Якість | економ |
| Матеріали | бетон, ковролін, лінолеум, метал, паркет, плитка, скло, текстиль |
| Початкова адгезія | висока |
| Носій | тканина |
| Щільність основи | 0 |
| Поверхні | нерівні, шорсткі |
| Підкладка (лайнер) | Біла силіконізований папір 80 г/м2 |
| Сила адгезії | 7.0 Н/25мм (відкрита сторона) / 30 Н/25мм (закрита сторона) |
| Сила на зсув | 2,5 кгс/см2 |
| Середовище застосування | всередині приміщення |
| Термін зберігання | 12 мес |
| Сфери застосування | Проведення заходів |
| Тип завдання | Укладання підлогового покриття |
| Тип клею | каучуковий/акриловий |
| Тип з'єднання | короткострокове |
| УФ стійкість | низька |
| Рівень навантаження | легкі |
| Хімічна стійкість | низька |
| Колір | Прозорий армований |
| Ширина (mm) | 15 мм |
| Основні атрибути | |
| Клейкі боку стрічки | Двостороння |
- Ціна: 96,17 ₴/рулон

