HPX 34100 Multi Tack - 6мм x 50м - монтажна стрічка для важких навантажень і надміцних сполук

6-9-12-19мм
- В наявності
- Код: 341000650
688,27 ₴/рулон
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
+380 (96) 863-88-80
- +380 (44) 334-45-61Київ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Промислова прозора двостороння монтажна стрічка (скотч) з армованою сіткою для кріплення важких елементів без свердління. Також використовується для надійного з'єднання компонентів при складанні промислових товарів замість клею.
Стрічка 34100 MultiTack характеризується надзвичайно високою адгезією до різних матеріалів та забезпечує миттєвий монтаж на гладких, жорстких та грубих поверхнях. Експлуатацію виробу можна починати відразу після монтажу.
Монтаж можна здійснювати при температурах вище +5С.
Склеювані матеріали:
Пластики, композит, метал, скло, штукатурка, поліпропілен/поліетилен, пофарбовані поверхні, оброблене дерево . Матеріали можуть склеюватися між собою в будь-якому поєднанні.
Приклади застосування:
Мерчендайзинг та реклама:
- негайний монтаж реклами в місцях продажів;
- склеювання POS-матеріалів та дисплеїв;
- виробництво торгового обладнання.
Будівництво та меблі:
- монтаж декоративних елементів при виробництві меблів;
- монтаж табличок, гачків та елементів декору.
Електрика та комунікації:
- монтаж кабель каналів.
Інструкція по застосуванню:
- Приклеюйте при температурі від +15 до +30С
- Поверхня повинна бути чистою, сухою та знежиреною. Для знежирення застосовуйте ізопропіловий спирт.
- Після нанесення, максимально сильно притисніть стрічку рукою на 2 секунди для активації клейового шару та залиште на 24 години для досягнення максимальної адгезії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НРХ |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Прозора |
| Користувацькі характеристики | |
| Max температура експлуатації | 50 град. |
| Min температура експлуатації | -25 град. |
| Вид скотча | Двосторонній |
| Вологостійкість | висока |
| Витримує вагу | 4.07 кг/25мм2 |
| Довжина (m) | 50 м |
| Якість | промислова |
| Колір | Прозорий армований |
| Матеріали | ДСП, бетон, кераміка, метал, пластик, плитка, поліпропілен, поліестер, поліетилен, скло |
| Початкова адгезія | дуже висока |
| Носій | поліестерове полотно |
| Щільність основи | 0 |
| Поверхні | гладкі, шорсткі |
| Підкладка (лайнер) | ПП плівка синього кольору |
| Сила адгезії | 40 Н/25 мм |
| Сила на зсув | 7,1 кгс/см2 |
| Середовище застосування | всередині приміщення |
| Сфери застосування | Додому та офіс, Промисловість, Торгівля і мерчендайзинг, Універсальна, Електрика та комунікації |
| Термін зберігання | 12 мес |
| Тип завдання | Монтаж без свердління, Склеювання деталей |
| Тип клею | синтетичний каучук |
| Тип з'єднання | довгострокове |
| Товщина | 0.8 мм |
| УФ стійкість | середня |
| Рівень навантаження | екстремальні |
| Хімічна стійкість | висока |
| Ширина (mm) | 6 мм |
| Основні атрибути | |
| Клейкі боку стрічки | Двостороння |
- Ціна: 688,27 ₴/рулон

