HPX 21408 - 6мм x 25м - монтажна стрічка 2мм для будівництва і реклами

- В наявності
- Код: 214080625
83,19 ₴/рулон
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- +380 (44) 334-45-61Київ
HPX 21408 - біла спінена клейка стрічка (скотч) товщиною 2мм - дозволяє склеювати практично будь-які об'єкти з шорсткими та нерівними поверхнями. Стрічка здатна перекрити до 1мм нерівності поверхні. Стрічка, в першу чергу, призначена для монтажу рекламних конструкцій та довгих конструкцій у промисловості.
Відмінно зарекомендувала себе у домашньому ремонті. Стрічка чудово компенсує щілини, нерівності та похибки між поверхнями, що склеюються, - незамінна для з'єднання поверхонь з нещільним приляганням: шорсткі поверхні, довгі деталі з похибкою прилягання (плінтуса, профілі, панелі, накладки тощо).
Стрічка широко використовується для господарських потреб, особливо, для з'єднання жорстких та грубих поверхонь або для створення кріплень, в яких необхідний зазор між поверхнями (в тому числі, декор, об'ємні листівки ручної роботи, кишені тощо).
Матеріали:
Пластик, метал, скло, оброблене дерево. Матеріали можуть склеюватися між собою в будь-якому поєднанні.
Приклади застосування:
Будівництво:
- монтаж панелей на грубі поверхні;
- монтаж плінтусів та профілів.
Реклама та поліграфія:
- стенди з кишенями;
- об'ємні листівки;
- картонні дисплеї.
Мерчендайзинг та реклама:
- приклеювання POS-матеріалів в місцях продажу;
- монтаж рекламних конструкцій на виставках.
Інструкція по застосуванню:
- Приклеюйте при температурі від +15 до +30С
- Поверхня повинна бути чистою, сухою та знежиреною. Для знежирення застосовуйте ізопропіловий спирт.
- Після нанесення, максимально сильно притисніть стрічку рукою на 2 секунди для активації клейового шару та залиште на 24 години для досягнення максимальної адгезії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НРХ |
| Країна виробник | Бельгія |
| Термін зберігання | 12 міс |
| Тип клею | Акриловий клей |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max температура експлуатації | 100 град. |
| Min температура експлуатації | -40 град. |
| Вид скотча | Двосторонній |
| Вологостійкість | висока |
| Витримує вагу | 1.9 кг/25мм2 |
| Довжина (m) | 25 м |
| Якість | професійна |
| Матеріали | метал, пластик, скло |
| Початкова адгезія | висока |
| Носій | спінений поліетилен |
| Щільність основи | 55 кг/м3 |
| Поверхні | гладкі, грубі, нерівні, шорсткі |
| Підкладка (лайнер) | світло-синя силіконізований папір |
| Сила адгезії | 19 Н / 25 мм |
| Сила на зсув | 6,0 кгс/см2 |
| Середовище застосування | всередині і зовні приміщення |
| Сфери застосування | Промисловість, Реклама і поліграфія, Будівництво та ремонт, Торгівля і мерчендайзинг |
| Тип завдання | Монтаж без свердління, Склеювання деталей |
| Тип з'єднання | довгострокове |
| Товщина | 2.1 мм |
| УФ стійкість | висока |
| Рівень навантаження | легкі, середні |
| Хімічна стійкість | середня |
| Ширина | 6 мм |
| Основні атрибути | |
| Клейкі боку стрічки | Двостороння |
- Ціна: 83,19 ₴/рулон

